Logo
Paletové vozíky-sortiment

PALETOVÉ VOZÍKY


Nabízíme paletové vozíky různých nosností, paletové vozíky rozšířené, paletové vozíky prodloužené, paletové vozíky se sníženým profilem, paletové vozíky zúžené, paletové vozíky s rychlozdvihem, paletové vozíky nerezové, paletové vozíky elektrické, paletové vozíky nůžkové, paletové vozíky speciální.

Paletový vozík BF, standardní rozměry na europaletu, nosnost 2500kg.Paletový vozík DB, standardní rozměry na europaletu, nosnost 2000kg.Paletový vozík BFB, s brzdou, standardní rozměry na europaletu, nosnost 2500kg.Paletový vozík rozšířený na speciální široké palety.

paletový vozík BF         paletový vozík DB          paletový vozík s brzdou         paletový vozík široký

 


Paletový vozík dlouhý na přepravu dlouhých břemen.Paletový vozík s váhou/váhou a tiskárnou.Paletový vozík z nerezové oceli do čistých provozů.Paletový vozík krátký, vhodný pro manipulaci na korbě auta.

paletový vozík dlouhý     paletový vozík s váhou     paletový vozík nerezový      paletový vozík krátký

pro podrobnější informace a ceny VSTUPTE DO ESHOPU
DALŠÍ KATEGORIE:

vysokozdvižné vozíky s ručním pojezdem i zdvihem vysokozdvižné vozíky s ručním pojezdem a elektrickým zdvihem vysokozdvižné vozíky s elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem

ručně vedené vysokozdvižné vozíky       semielektrické vysokozdvižné vozíky        elektrické vysokozdvižné vozíky

 

Anketa

Jaké je Vaše hlavní kritérium pro nákup manipulační techniky?
 

Obrázky


Warning: Creating default object from empty value in /home/manipulacni-technika.org/manipulacni-technika.org/modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 17